grota solna Łódź opinie

Grota solna Łódź - zapraszamy czytelników do wystawiania opinii i ocen gdzie warto się udać, która działa najskuteczniej, wygląd, obsługa, profesjonalizm.

grota solna Lodz
forum
opinie

ocena działania groty solnej w Łodzi ?

Drogie forumowiczki. Opiszę wam moją przygodę z suchą inhalacją solną. Wszystko zaczęło się wraz z bardzo licznymi chorobami mojego dziecka. Ciągłym wizytom u lekarzy i kolejnym antybiotykom nie było KOŃCA. Załamana postanowiłam skorzystać z suchych inhalacji solnych w grocie solnej w Łodzi. Specyficzny mikroklimat i cudowne właściwości soli zdziałały cuda. Po pierwszym seansie dziecko pierwszy raz od miesiąca przespało spokojnie noc. A po trzeciej inhalacji suchym aerozolem solnym w tej grocie w Łodzi wyzdrowiał ku zdziwieniu naszego lekarza pediatry. Wtedy po raz pierwszy zainteresowałam się zabiegami suchej inhalacji solnej i właściwościami soli. Sól jest występującym powszechnie w przyrodzie związkiem sodu i chloru. Jest konieczna dla naszego organizmu w celu zachowania równowagi elektrolitów. Ale są sole specjalne zawierające dodatkowo liczne mikroelementy, które w połączeniu z solą dają znakomite efekty w terapiach górnych dróg oddechowych. Sól rozpylana w formie suchego aerozolu działa na cały układ oddechowy likwiduje chorobotwórcze drobnoustroje, zwiększa wydzielanie śluzu i ułatwia wyksztuszanie. Wielokrotnie podczas infekcji mojego dziecka kilka wizyt w tej grocie solnej w Łodzi pomogły w zwalczeniu infekcji, choroby. Opinia pozytywna

Marysia


dodaj opinięAdmin. Ania

Kochane moja opinia na temat suchych inhalacji w tej grocie solnej w Łodzi jest jak najbardziej pozytywna. Mało tego mogą mieć właściwości odmładzające. Trochę czytałam o tym i raczej spodziewałam się że to kolejna bajka jak w przypadku wielu kremów reklamowanych w telewizji. Tym razem okazało się trochę inaczej. Byłam w tej grocie solnej po jednym zabiegu nic nadzwyczajnego nie poczułam ale pan w recepcji namówił mnie na karnet jeszcze 4 wizyt ze zniżką. Po 3 wizycie zauważyłam już jakieś pierwsze efekty oczywiście zmarszczki nie zniknęły bo to nie botoks ale cera wydawała się zdrowsza i gładsza. Warto po takiej wizycie nie myć twarzy do następnego dnia. Z każdym następnym razem widzę że jest coraz lepiej. Chodzę tam raz w tygodniu.


dodaj opinię


Ania


grota solna w Łodzi a problemy z trądzikiem

Odnośnie komentarza powyżej ja po wizytach w tej grocie solnej pozbyłam się problemów skórnych z trądzikiem i zapaleniami ropnymi. Na ten pomysł wpadła moja mama gdy widziała jak się męczę z tymi kompleksami. Rzeczywiście ten suchy natrysk solny bardzo pomaga na skórę twarzy. Bardzo lubię tam chodzić. Minus jest taki że nie mają tam Wi-Fi i słaby zasięg w środku. Spytałam się dlaczego Pan odpowiedział że najlepiej wyłączyć telefon przed wejściem i relaksować się bez smogu elektromagnetycznego.

moja decyzja moj wybor


dodaj opinięMoja opinia jest negatywna. Nie znalazłam na stronie internetowej żadnej informacji czy akceptują kartę dużej rodziny więc jak dla mnie taka firma nie jest solidna.

Justyna


dodaj opinięspa, fitnes, grota solna

Dla mnie wizyty w tej grocie solnej w Łodzi jest uzupełnieniem wcześniejszych wizyt w SPA oraz uczęszczania na Fitness. Jeśli chodzi o mają ocenę po kilku wizytach w tej grocie solnej zauważyłam znaczny przyrost wydolności organizmu w trakcie pływania na basenie – mam po prostu głębszy oddech bez brania żadnych wspomagaczy, suplementów itp... Jest nie odłącznym składnikiem mojego harmonogramu zdrowego trybu życia. Poza tym nie mam żadnych problemów zdrowotnych typu grypy, anginy itp..

 grota solna łódź opinie zdjęcie

Paulina


dodaj opinięgrota solna w Łodzi i mikroklimat

Byłam wczoraj w tej grocie solnej z ciekawości dla porównania z innymi do których dotychczas chodziłam w Łodzi i muszę wam powiedzieć szczerze że panuje tam zupełnie inny klimat ale nie po wejściu tylko w momencie jak się usiądzie na leżaku i jak zostanie włączony ten suchy natrysk solny. Czuć ten unoszący się pył solny w powietrzu trudno to opisać mimo panującej tam temperatury pokojowej czuć na twarzy taki dziwny chłodzik. Warto wtedy zrelaksować się i nawdychać tego jak najwięcej.

Grażyna


dodaj opinięSuche powietrze w blokach zimą

Odkąd chodzimy całą rodziną z dziećmi do tej groty solnej szczerze powiem że rzadko chorujemy na jakiekolwiek choroby układu oddechowego jak anginy, zapalenia gardła, nawet udało nam się pozbyć kataru. Wcześniej ze względu na suche powietrze w blokach wszyscy cierpieliśmy na wysuszenie błon śluzowych gardła. Każdy poranek kończył się bólem gardła do chwili zwilżenia wodą. Mieliśmy tak wszyscy i nie pomagały żadne nawilżacze ultradźwiękowe itp. Odkąd chodzimy raz w tygodniu do tej groty solnej w Łodzi te dolegliwości też minęły. Od dawna nie bierzemy żadnych leków poza witaminą C. Polecam

Rafal


dodaj opinięOpinia o zastosowanej Balneoterapii w grocie solnej w Łodzi

To jest nic nowego. Balneoterapia znana jest już od wielu lat i uzyskała całą masę pozytywnych opinii jako sposób odkażenia jakby wysterylizowania dróg oddechowych z różnego rodzaju mikrobów, bakterii, wirusów. Jak wiemy sól zabija tego typu pasożyty dlatego dawniej stosowana była jako naturalny konserwant, więc wdychanie rozdrobnionej soli w postaci pyłu jest bardzo korzystne dla zdrowia. Jednakże gdy mamy do czynienia z zwykłą jakąś inhalacją wodną na przykład nasypiemy sobie soli do garnka ze wrzątkiem i będziemy wdychać opary ilość ilość soli która dostaje się wtedy do naszego układu oddechowego jest niewielka. Praktycznie jest to sama para z odrobiną odparowanej soli. I to dotyczy tych wszystkich inhalacji tak samo jeśli chodzi o zwykły inhalator domowy – wodny roztwór soli który używamy w takich inhalacjach jest wyjałowiony do granic możliwości. Czuć to choćby w zapachu wydobywającego się z inhalatora. Nie jest to zapach soli ani tym bardziej jodu. A w przypadku suchych inhalacji solnych jak w tej grocie w Łodzi gdy ta sól jest rozpylana w postaci pyłu który ma wielkość cząsteczek specjalnie dobrana tak żeby z łatwością wnikała do organizmu a nawet do krwioobiegu wtedy to powoduje że ta sól po dodaniu się do dróg oddechowych niszczy wszystkie mikroby i wnosi ze sobą wiele dobrych dla zdrowia mikroelementów jak jod, potas, magnes, brom …..

Felicja


dodaj opinięPogląd na temat Działania pyłu solnego

A to wszystko zostało wynalezione przez mało kto wie polskiego lekarza w Wieliczce. Był to lekarz który badał górników w kopalni soli. Wysunął on opinię że ci pracujący tam na dole mężczyźni w ogóle praktycznie nie chorowali na żadne choroby. A to dzięki temu że przebywali w otoczeniu tej soli a dokładniej dotyczyło to tych kopiących tą sól na przodku, czyli wdychali unoszący się na pył solny. Wygląda na to że spacerowanie pod ziemią w otoczeniu brył solnych nie wiele daje w porównaniu z wdychaniem pyłu unoszącego się podczas rozbijania ścian solnych który osiadał nie tylko na nich ale i ich drogach oddechowych. W ten sposób nawet nie wiedzieli że to ma zbawienny wpływ na ich zdrowie. Ten wymieniony lekarz zauważył po prostu tą prawidłowość porównując zdrowie innych mieszkańców miasta nie pracujących w kopalni soli i wyciągnął przekonanie. Potwierdzone jest więc działanie pyłu solnego na człowieka.

Sandra


dodaj opinięGrota solna Łódź natrysk suchym aerozolem solnym

W przypadku grot solnych natryskujących suchy aerozol solny jak ta w Łodzi używane są mieszanki 3-4 rodzajów soli jak się dowiedziałam większość pochodzi z polskich uzdrowisk oraz z morza martwego, Himalajów itp… Na pewno nie jest to zwykła sól spożywcza ani morska które zawierają w swoim składzie przeciwzbrylacze. Taka mieszanka rozdrobnionej soli do wielkości cząstek jest podawana do pomieszczenia w formie pyłu do wdychania oraz osiadania na skórę.

Radek


dodaj opinięŁuszczyca

Moim zdaniem warto wspomnieć że przebywanie w tej grocie solnej w Łodzi pomaga też na łuszczycę szczególnie w okresie zimowym gdzie nie ma możliwości przebywania na słońcu. A w naszej szerokości geograficznej prawdziwego słońca mamy może 3 miesiące w roku. U mnie zawsze kiedy następuje podleczenie łuszczycy w okresie letnim to w zimowym zawsze następuje nawrót. Wtedy pomocne są wizyty w tej grocie solnej w Łodzi. Ma to być może związek z też polepszeniem odporności.

Wacława


dodaj opinięopinia na temat halogeneratorora zastosowanego w Lodzi

Nie jest to zwykły pył który możemy na przykład uzyskać mieląc sól w młynku. To urządzenie zwane halogeneratorem rozbija ziarenka soli do wielkości cząstek. Działa podobnie jak na zasadzie nawilżacza ultradźwiękowego z tą różnicą że tutaj jest trudniej bo nie mamy do czynienia z płynem ale z ciałem stałym.

remi


dodaj opinięgrota solna

W przypadku grot solnych dobrze jak wyposażone są nie tylko w ten halogenerator ale i plaże lub piaskownice solne na które opada ten pył solny, cząstki solne. Wtedy dzieci bawiąc się i kurząc wdychają jeszcze więcej tego. Efekt jest wtedy szybszy i mocniejszy. Ale ma to też swoje minusy. Na leżącej miesiącami soli na podłodze po prostu zbiera się zwykły kurz i to też niestety wdychamy. Osobiście omijałabym groty solne które mają na pododze wysypaną sól.

rumin


dodaj opinięgrota solna Łódź opinie

migreny

Od wielu lat cierpię na przewlekłe migreny, moja znajoma dała mi pogląd żebym udała się do groty solnej w Łodzi i spróbowała naturalnych metod. Ciekawe jest że sól spożywana normalnie podnosi ciśnienie krwi a wdychana obniża dlatego niskociśnieniowcy mogą się czuć po takim zabiegu trochę dziwnie. Wracając do tematu po około sześciu wizytach zauważyłam znaczny spadek częstotliwości występowania migren o 1/3. Kiedyś średnio miałam trzy napady tygodniowo - silny ból głowy na który raczej nic nie pomagało poza tabletkami przeciwbólowymi teraz po kuracji w tej grocie mam atak średnio 1 raz w tygodniu lub rzadziej. opinie rar
opinie zip
opinie apk

Karolina


dodaj opinięInformacje od administratora

grota solna Łódź opinie

Grota solna Łódź opinie